Langai Delta greenline

Namo statyba ar remontas tai ilgametė investicija, reikalaujanti atidaus apgalvojimo ir protingo pasirinkimo. Vienas svarbiausių išsvajoto namo elementų yra langai ir durys, suteikiantys namui individualų charakterį. Jie jungia namo vidų su išoriniu pasauliu ir turi didelę įtaką namo atmosferai.

Beveik 20 metų DELTA – langų ir durų gamintojas – siūlo savo klientams žinias ir patirtį, užtikrindamas, kad pagaminti langai ir durys atitiks griežčiausius patvarumo ir aplinkos reikalavimus ir bus sumontuoti tvarkingai.

Delta langai tai langai greenline – bešvininiai ir ypatingi

Esant langų profilių sistemų įvairovei Delta gaminamų langų asortimentas yra didelis: praktiškai bet kokios formos, spalvos ir paskirties. Mūsų langų formą, spalvą ir paskirtį riboja tik mūsų Klientų ir architektų fantazija.

Labai svarbūs parametrai, kuriais mūsų Firma ypatingai rūpinasi, yra energijos taupumas, patvarumas ir gaminių ekologiškumas.

Pasirinkdami mūsų langus ir duris DELTA firmos Klientai gauna daug naudos:

  • taupo energiją ir tuo pačiu savo pinigus, nes Delta langai gaminami iš energiją taupančių 6 kamerų PVC profilių greenline su originaliomis vokiškomis tarpinėmis ir su energiją taupančiais stiklo paketais, kurių šilumos perdavimo koeficientas U=0,5 W/m²K  ir dėl to prarandama apie 40% mažiau šilumos lyginant su dauguma rinkoje siūlomų langų, pagamintų iš 5 kamerų profilių, kurių plotis 70 mm
  • ypatingo ilgaamžiškumo dėka daugelį metų nereikia eilinio remonto ir tokiu būdu taupomi pinigai,
  • produktų ekologiškumo esmė ta, kad praėjus jų naudojimo laikui, kuris yra iki 30 metų, galima juos pilnai perdirbti, tad joks gaminio elementas neterštų mūsų aplinkos,
  • DELTA langai ir durys yra visiškai antialergiški – nesukelia alergijos.

Kitas DELTA langų ir durų įsigijimo privalumas susijęs su gyvenimo komfortu, pasiektu geresniais garso izoliacijos parametrais.

Visa tai kartu užtikrina mūsų Klientams aukščiausią gyvenimo kokybę!

Gera mūsų Klientų savijauta priklauso ne tik nuo apsisaugojimo nuo blogų oro sąlygų ar garso. Mūsų langai saugo taip pat nuo įsilaužimo. Mūsų languose standartiškai įmontuoti specialūs plieniniai sutvirtinimai varčiose ir staktose bei apkaustai su varčios reguliavimo strypu staktoje. Delta langai papildomai gali būti gaminami su stiklo paketais ir apkaustais nuo įsilaužimo, kurių dėka namas taps dar saugesnis.

Mūsų langai tausoja Tavo ir Tavo šeimos sveikatą, juose nėra kenksmingo švino!

Delta langai tai greenline langai – bešvininiai ir ypatingi

Langų sistemos Delta

Kömmerling 88+ Trocal 88+ KBE 88 MD
KBE 88 AD Trocal Innonova A.5 balance Trocal Innonova A.5 natura
KBE 5K natura 70 mm KBE 5/6K  70/79 mm Kömmerling EuroFutur

Strona internetowa http://www.deltaokna.pl używa cookies m.in. w celach: korzystania z witryny, usprawnienia procesu zapamiętywaniu ustawień. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twojej przeglądarce. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.