PATARĖJAS

Langai kartoms ir tariamas taupumas.

Langų ir durų pirkimas turėtų būti ilgametė investicija. Prieš išleisdami keliolika ar keliasdešimt tūkstančių zlotų turėtumėte patikrinti, kam skirsite tuos pinigus ir kokią prekę už tai gausite.

Šiuo metu rinkoje yra didelis langų pasirinkimas ir jų kaina įvairi. Tačiau verta prisiminti, kad ne visi langai yra tokie patys, o maža kaina – iš pirmo žvilgsnio patraukli, dažniausiai reiškia prastą langų kokybę. Apsispręsdami pirkti „pigius langus“ turėkite omenyje, kad jie gali būti nepilnaverčiai: plonas „suliesintas“ profilis, juose nebus plieninių sutvirtinimų arba jų plienas bus plonesnis, prastos kokybės tarpinės, nepilnas apkaustų komplektas, termoizoliaciniai langai tik iš pavadinimo ir pan.

Bet koks gamintojo „taupymas“ visada atsiliepia langų kokybei ir patvarumui, o tai lemia trumpesnį tarnavimo laiką ir didesnį šilumos pralaidumą, o tuo pačiu didesnius šildymo kaštus.
Štai keletas veiksnių, į kuriuos verta atkreipti dėmesį perkant langus.


Gamintojo patirtis ir profesionalumas.
Ne kartą rinkoje atsirasdavo firma, siūlanti pigius gaminius, tačiau po kelių metų pasirodydavo, kad firma nustojo veikti palikdama savo klientus su visomis problemomis, kilusiomis dėl prastos siūlomų gaminių kokybės. Įmonė DELTA veikia rinkoje nuo 1991 metų. DELTA langai greenline – be švino ir ypatingi. Aukščiausią DELTA langų ir durų kokybę patvirtina daugelis sertifikatų. Mūsų gaminiai atitinka Lenkijos techninio standarto kokybines ir technologines rekomendacijas bei Europos normas. Kaip vienas iš nedaugelio PVC langų gamintojų ne vienerius metus naudojame Kokybės valdymo sistemą, patvirtintą sertifikatu ISO 9001:2000. Tokia aukšta mūsų gaminių kokybė – daugeliui nepasiekiama – leidžia mums sėkmingai eksportuoti gaminius į Vokietiją – labiausiai reiklią Europos rinką bei į kitas Europos Sąjungos šalis.

Langų profilio pjūvis
PVC profilis, iš kurio pagaminti rėmai ir varčia, yra svarbiausia langų ir durų dalis. Tai nuo jo priklauso, ar langas bus patvarus, neiškryps, ar saugos nuo šalčio ir triukšmo. Labai svarbus yra profilio išorinių sienelių storis, nes nuo jų priklauso lango stangrumas. Kalbant apie gerus langus šis rodiklis yra apie 3 mm. Tik panaudojus tokio storio profilį galima užtikrinti, kad po kelių metų langai nesideformuos.

Siekdamos mažiausių kainų kai kurios firmos gamina langus „suliesintų” profilių pagrindu, t.y. profilio storis yra apie 2,5 mm ar net plonesnis. Tokio storio profilio sienelė neužtikrina reikiamo stabilumo lango kampe. Netinkamus profilio parametrus labiausiai parodys balkono durys, kadangi jos apkraunamos labiausiai. DELTA greenline langai gaminami greenline storasienio ir padidinto tvirtumo profilio pagrindu, o tai duoda naudojimo GARANTIJĄ 30-čiai metų. Tai originalūs vokiški bešvininiai Trocal ir KBE firmų profiliai.

Sujungdami aukštos kokybės profilį ir tobulą gamybos procesą galime eksportuoti mūsų langus į Vokietijos rinką, ko negali sau leisti dauguma Lenkijos firmų, gaminančių langus naudodamos pigesnius profilius, pasižyminčius prastesnėmis savybėmis, skirtus mažiau pasiturinčių rytų Europos šalių rinkoms.


Sutvirtinimai
PVC profilio viduje yra cinkuoto plieno sutvirtinimai, padidinantys viso lango stangrumą ir patvarumą. Būtina atkreipti dėmesį į faktą, kad visuose PVC languose nėra plieninių sutvirtinimų kampuose, nes sutvirtinimai baigiasi prieš pat kampą. Būtent dėl tos priežasties kampas yra jautriausia lango dalis ir labiausiai veikiama išlenkimų. Lango tvirtumą nulems profilio sienelės storis, medžiagos, iš kurios pagamintas profilis, kokybė bei profilio aukštis.
Norėdami sutaupyti kai kurie gamintojai nenaudoja sutvirtinimų, stato juos tik vyrių montavimo vietose arba deda plonesnius sutvirtinimus, kas neužtikrina tinkamo lango tvirtumo ir patvarumo.

DELTA langų plieniniai sutvirtinimai yra 1,5 mm storio ir yra įmontuoti visuose rėmuose ir langų varčiose ir tai užtikrina geresnį stangrumą ir ilgametį tvirtumą.

Tarpinės, stiklai, apkaustai.
Be PVC profilio kokybės, įtakojančios lango ilgaamžiškumą ir kainą, nemažiau svarbus lango elementas yra jo sudedamosios dalys: tarpinės, stiklai, apkaustai.

Daugelis firmų manydamos, kad tarpinė yra mažai reikšminga lango detalė, naudoja prastos kokybės tarpines, juodas, langų valymo metu paliekančias dėmes, neatsparias atmosferinėms sąlygos, dažnai neaiškios kilmės. Tokios tarpinės yra kerpamos ir rankomis dedamos į lango profilį. Tokio darbo rezultatas gali būti netikslaus ilgio tarpinės, kurios praėjus neilgam naudojimo laikui gali trūkinėti arba banguoti.

Visi DELTA greenline langai visada turi originalias vokiškas tarpines, kurios yra gaminamos toje pačioje gamykloje kaip ir PVC profiliai ir ilgaamžiškos kaip ir visas langas. Tarpinės įlydomos į profilį automatiškai ir pjaunamos kartu su profiliu, o tai visada užtikrina jų reikiamą ilgį.

Visuose baltuose DELTA languose naudojame pilkas tarpines, pagamintas iš termoplastinio elastomero TPE, pasižyminčio puikiu elastingumu ir atsparumu saulės spinduliams ir temperatūros pokyčiams.

DELTA greenline Trocal 88+, KBE 88 langai standartiškai gaminami su 3 stiklais, kurių du yra mažo terminio pralaidumo termofloat tipo – šilumos perdavimo koeficientas U=0,6. Šie langai geriau apsaugo namą nuo šalčio, 25% sumažina šilumos praradimą lyginant su 5 kamerų langais, kurių stiklų šilumos perdavimo koeficientas yra U=1,0.

Mūsų langų gamyboje standartiškai naudojami vokiški Winkhaus firmos apkaustai - dar vadinami titaniniais - yra padidinto atsparumo rūdims. Šie apkaustai turi bent vieną kablį nuo įsilaužimo ir mikroventiliaciją, kurios dėka patalpoje esantis oras cirkuliuoja o langai nerasoja.


DELTA langai – džiaugsmas ne vieneriems metams
Sena patarlė: „turtingas tas, kuris perka pigiai” langų gamyboje turi didelę reikšmę. Aukšta kokybė ir ilgaamžiškumas turi deja kainuoti kiek daugiau nei „nekokybė”. Dėl to, kad DELTA langų gamyboje naudoja tik aukščiausios kokybės profilius, apkaustus ir kitus elementus, langai ir durys Delta greenline yra aukščiausios kokybės ir daugelį metų atliks savo funkcijas. Perkant Delta greenline langus, kurių ilgaamžiškumas siekia iki 30 metų, realiai sutaupoma finansiškai, o kartu turima šventa ramybė daugeliui metams.

Strona internetowa http://www.deltaokna.pl używa cookies m.in. w celach: korzystania z witryny, usprawnienia procesu zapamiętywaniu ustawień. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twojej przeglądarce. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.